Pealeht  » Õppetöö
Õppetöö

Niisiis, olete otsustanud õppida selgeks transpordivahendi juhtimise. Võimalik, et teil juba on mingid oskused ja nüüd tahate saada juhiluba. Mis seal ikka, see on päevakohane ja kasulik otsus!

Te saate juhiloa! See on ju:

- Vabanemine suvel lämbetest ja talvel külmadest ühissõidukitest!
- Liikumisvabadus ja uued huvitavad kohad, kus te pole veel käinud!
- Ajasäästmine!
- Tunduvalt tervemad eluviisid (alkohol ja rool ei sobi kokku!)
- Abi perele ja sõpradele ning selle tulemusena paremad suhted ning olemisrõõm!
- Parim autasu teie enesehinnangule – te saite lõpuks sellega hakkama!
- Lähetuskiri autode ja autosõprade põnevasse maailma!

Seda nimekirja võiks jätkata veel pikalt, kuid te teate juba isegi, milleks te juhiluba vajate. Seepärast räägime teile veidi õppimisest GrandAuto autokoolis.

Õppetöö protsess meie autokoolis kestab kaks kuud. Kursuste teoreetiline osa sisaldab liiklusreeglite, sõidukijuhtimise tehnika, liiklusohutuse ja esmaabi osutamise õpet. Autojuhtimise praktika toimub autokooli spetsiaalselt varustatud sõidukitel. Juhendajad viivad õpet läbi nii manuaal- kui ka automaatkäigukastiga autodel. Siinkohal juhime teie tähelepanu sellele, et saanud juhiloa automaatkäigukastiga auto juhtimiseks, on teil õigus juhtida ainult sellise käigukastiga autot. Uued mänguasjad lastele.

Autokooli GrandAuto õpetajad valdavad liiklemist Tallinna tänavatel peensusteni. Ei piisa ainuüksi autojuhtimise vilumusest ja liiklusreeglite heast tundmisest – õpingutes saadud oskusi on vaja rakendada ka praktikas, ühendades üht teisega. Just seepärast viivad meie koolis õppetööd läbi kõige vilunumad õpetajad ja juhendajad, kellel on suur töökogemus ja kes oskavad viia teadmisi iga õpilaseni autokoolis. Unustage jutud karjuvatest ja sõimavatest instruktoritest, kelle juurde rohkem ei tahaks minna! Meil selliseid ei ole olnud ja ei saa olema. Õpetajate koosseisu valimisse suhtume äärmiselt valvsalt. Mõni inimene võib olla küll professionaal, kuid mitte osata suhelda. Meie õpetajad on aga professionaalsed juhid ja samuti andekad õpetajad.

Õppeained teoorias:

- Liiklusreeglid
- Auto tehniline ülesehitus
- Liiklusohutuse alused
- Esmaabi osutamine

Meie kooli õpperuumides näete plakateid, stende, makette … See pole lihtsalt renditud ruum, nagu mõnedes autokoolides - see on täisväärtuslik auditoorium. Auto ülesehituse õpetamisel kasutatakse näitlikke materjale, mis võimaldavad teil endale detailselt selgeks teha auto sõlmede ja mehhanismide struktuuri. Ootamatu rikke puhul ei satu te kimbatusse.

Praktilist õpet (sõidukijuhtimine) hakkate saama veidi aega pärast teoreetilise osa õpingute algust. Praktiline õpe toimub individuaalse graafiku järgi, kooskõlastatult juhendajaga. B-kategoorias kestab õppetund 45 minutit ja kokku on tunde 30, A-kategoorias kestab õppetund 45 minutit ja kokku on tunde 20.  Praktilise õppe reaalne maht on individuaalne – mõnele on vaja veidi rohkem aega, et õppida tunnetama autot ja linnatänavaid. Niisiis pakume võimalust võtta meie juhendajatelt sõidupraktika lisatunde.

Praktiline õpe toimub autokooli autodel kogenud juhendajate käe all. GrandAuto autod on varustatud lisapedaalidega, mis võimaldavad juhendajal õpilast julgestada. Meie koolil on olemas nii manuaal- kui ka automaatkäigukastiga autod. A-kategooria juhiloa saamiseks toimub õpe mootorratastel Yamaha ja Kawasaki.

Kuidas on, kas olete valmis taotlema juhiluba? Nüüd jääb veel tutvuda õpingute hinnakirjaga ja helistada meile!